Yoggies Adult vařená potrava krůtí maso s pohankou a kloubní výživou 150 g

Vařená potrava pro psy od Yoggies je kompletní krmivo, proto dávku vždy odečtěte od celkové krmné dávky, ať nemáte ze psa kuličku. Složení: Krůtí maso s kostí a vnitřnostmi 83...
Doporučená nabídka Yoggies.cz

senioři
Velikost plemene
velké

• , zakoupeno v Yoggies.cz

• Naše fenka je hodně vybíravá, kapsičku jsem zamíchala do granulí a za chvíli zůstala prázdná, čistá miska, super, příště objednávám více. Objednala jsem jen dvě na zkoušku.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Snufi – Enrichment pro psy

• Ideální strava pro psa.

Velká spokjenost sice trochu dražší než konzerva ale pro zpestření doporučují

Druh masa
krůtí
Věk psa
senioři
Velikost plemene
velké

• Složení: Krůtí maso s kostí a vnitřnostmi 83 %, směs zeleniny (kořenová zelenina, hrášek), pohanka 5 %, konopný olej za studena lisovaný, kloubní výživa 1 %, lněná semínka, fenykl.
  • Analytické složky: vlhkost 68 %, sacharidy 21,1 %, hrubý protein 16,1 %, hrubý tuk 7,95 %, hrubá vláknina 1,2 %, hrubé popeloviny 3,1 %, vápník 0,66 %, fosfor 0,35 %, sodík 0,3 %.
  • Vitamíny a stopové prvky: vitamín A (retinol) 11 800 IU/ kg  , vitamín E (3a700) 137 mg/ 100 g, biotin (3a880) 0,2 mg/ 100 g, železo (3b103) 10 mg/ 100 g.
  • Využitelná energie: 131 kcal/100 g.

Skladovat lze při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladu, spotřebujte do 2 dnů. Vždy přihlížejte k potřebám vašeho psa (zdravotní stav, kondice, zátěž). Podávejte při pokojové teplotě. Váš pes by měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Snufi – Enrichment pro psy

• Ideální strava pro psa.

Velká spokjenost sice trochu dražší než konzerva ale pro zpestření doporučují

• vařena strava
  • , zakoupeno v Yoggies.cz

• Krásné voňavé maso, pejskovi velice chutná

• chutná

+ psovi chutná

Vynikající

• , zakoupeno v Yoggies.cz

• musí se spotřebovat do dvou dnů

• Psovi chutná